PS Vita Sistem Yazılımı Güncellemesi 3.72 Yayınlandı

27.08.2019 13:19 Gazali Çetinkaya

 
Sony Interactive Entertainment, PS Vita'nın yeni yazılımı güncellemesi versiyon 3.72'i bugün itibarıyla yayınladı.

Güncelleme notu her zaman olduğu gibi fakat korsan yazılımların önüne geçilmeye çalışıldığı için yayınlandığı çok belli.
 

Sistem yazılımı güncellemesi 3.72 sürümündeki ana özellikler
 
Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini iyileştirir.
 
Uyarılar
 
Çevrimiçi veya Sony Interactive Entertainment PS Vita kartı yoluyla sunulan resmi güncelleme dosyasından farklı veriler kullanan güncellemeleri indirmeyin veya yüklemeyin. Sistem belgelerinde veya bu web sitesinde açıklanandan farklı yöntemler kullanarak indirme veya yükleme yapmayın. Farklı bir kaynaktan alınan verilerle, başka bir yöntemle veya herhangi bir biçimde değiştirilmiş bir PS Vita sistemi ile güncelleme yapılırsa PS Vita sistemi düzgün çalışmayabilir ve resmi güncelleme verilerini yükleyemeyebilir. Bu eylemlerden herhangi biri PS Vita sistemi garantisini geçersiz kılabilir ve Sony Interactive Entertainment'tan garanti hizmetleri veya onarım hizmetleri almanızı etkileyebilir.
 
Güncelleme işlemi sırasında PS Vita sisteminizin gücünü kapatmayın veya hafıza kartını çıkarmayın. Güncellemenin yarıda kesilmesi sistem arızasına neden olabilir.
 
Pil şarj düzeyi düşük ise güncellemeyi başlatmak mümkün olmayacaktır.
 
Sistem yazılımını güncellemeden önce bazı uygulama ve içerikleri kullanamayabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Playstation Vita Platformlar: VITA Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 22 Şubat 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (3 Ağustos – 9 Ağustos) 9 Saat önce Yeni Momodora Oyunu Duyuruldu 08 Ağustos Fall Guys Kısa Sürede Popüler Olmayı Başardı 08 Ağustos Haftalık Dizi ve Film Önerisi 19: The IT Crowd - Swiss Army Man 08 Ağustos Korku Dizisi Lovecraft Country'nin İnceleme Puanları Paylaşıldı 08 Ağustos