PUBG Continental Series 7'de Final Etabı Heyecanı!

29.09.2022 12:26 Hamit Can Sayılgan

 
 
     KRAFTON, Inc.’in tarafından düzenlenen çevrimiçi PUBG: BATTLEGROUNDS turnuvası olan PUBG Continental Series 7 (PCS7) Avrupa büyük finalleri, 30 Eylül - 2 Ekim ve 7-9 Ekim tarihleri arasında altı gün boyunca sürecek ve takımlar 250.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzundan pay almak için 30 maç boyunca mücadele edecekler.
 
    Turnuva, ekiplerin Kasım ayının başında Dubai'de düzenlenecek olan PGC 2022'de yer almalarına yardımcı olacak PUBG Global Championship (PGC) Puanları kazanmaları için son şansı sunuyor. PCS7 Avrupa şampiyonu, biriken toplam puanlara bakılmaksızın direkt olarak PGC 2022'de yer alma hakkına sahip olacak.
 
     32 takım playoff’larda yer aldı ve bunlardan 16’sı Büyük Finallere katılmaya hak kazandı. Grup Aşamasında OVERPEEKERS ve Northern Lights kendi gruplarında üstünlük sağlarken, NAVI, Austrian Force, ACEND, ENCE ve Question Mark çok başarılı performanslar sergilediler. Woo, çok çekişmeli bir maç ortaya koydu ve Bystanders'tan sadece iki puanlık bir avantajla büyük finallere yükseldi.
 
     Eleme aşamasının ilk gününde, Win Or Die takımı 49 puan ile ezici bir üstünlük sağladı. FaZe Clan genel sıralamada ikinci oldu. Ayrıca HOWL, FUT Esports, Fella's ve Polish Power, büyük finallere katılmaya hak kazandı. Geriye kalan iki slotun kaderi, son şans aşamasında belirlendi. Son şans aşamasının galipleri Team Exalt ve Stardust oldu.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayerUnknown's Battlegrounds Platformlar: PC Geliştirici: Bluehole Dağıtıcısı: Bluehole Tür: Survival Çıkış Tarihi: 23 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Need for Speed Unbound İnceleme Puanları 2 Saat önce Digimon Survive Satışları 500 Bini Aştı 3 Saat önce Disney Speedstorm için CGI Fragman Yayınlandı 3 Saat önce Tom Clancy's Serisi Steam'de indirimde: Yüzde 75'e Varan Fırsatlar 02 Aralık Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı 02 Aralık