Palworld Çok Satmaya Devam Ediyor: Steam'de 15 Milyon Satış!

24.02.2024 16:07 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici Pocket Pair tarafından oyunculara sunulan açık dünya hayatta kalma ve nişancı aksiyon oyunu Palworld, yakın zamanda erken erişim sürümü olarak piyasaya sürüldü. Oyun geldiğimiz noktada Steam'de yaklaşık olarak 15 milyon adet satmış durumda. Diğer taraftan Xbox Series ve Xbox One sürümlerinin 10 milyondan fazla oyuncuya ulaştığı duyuruldu.
 
Oyun çok satmaya ve oynanmaya devam ediyor 
 
 
 
Silahlı Pokémon olarak nitelendirilen ve çıktığı günden bu yana listeleri alt üst eden Palworld, 22 Şubat itibarıyla Steam kullanıcı yorumları yüzde 94'lük bir oranla çok olumlu derecesinde yer alıyor. Oyunda farklı bölgelere doğru ilerleyebiliyor, Pokemon benzeri canlıları burada yakalayabiliyor ve düşmanlara karşı bunların gücünden faydalanabiliyorsunuz.
 
Palworld şu anda Xbox Series, Xbox One ve PC için mevcut durumda. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir. 19 Ocak tarihinde piyasaya sürülen bu yapım aynı zamanda oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass'te de yer alıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Palworld Platformlar: PC Geliştirici: Pocketpair Dağıtıcısı: Pocketpair Tür: Hayatta Kalma Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 36 Dk önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 1 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 4 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 6 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 8 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler