Paper Beast: Folded Edition 20 Ekim'de PC için Çıkacak

15.09.2020 21:41 Gazali Çetinkaya

 
Macera ve keşif oyunu Paper Beast'in sanal gerçeklik cihazına ihtiyaç duymadan oynanabilecek versiyonu Folded Edition geliyor.

Yayıncı Plug In Digital ve geliştirici Pixel Reef, Paper Beast: Folded Edition'ın 20 Ekim'de PC (Steam) için çıkış yapacağını duyurdu.

PlayStation 4 versiyonu da planlanıyor.

Paper Beast ilk olarak 24 Mart'ta PlayStation VR için, 24 Temmuz'da PC'deki VR cihazları için çıkmıştı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Yaşam taşıyan renkli bir ekosistemde gezinip sürükleyici ve şiirsel bir oyun deneyimiyle sanal keşif yolculuğuna çıkın.

Bir veri sunucusunun geniş belleğinin derinliklerinden bir ekosistem doğdu. Onlarca yıllık kayıp kod ve unutulmuş algoritmalar, internetin dehlizlerinde bir araya geldi ve orada küçük bir yaşam baloncuğu filizlendi.
 
Zengin ve yaşayan bir dünya
Kendi benzersiz yaşam ritmini barındıran, keşfedilmemiş dijital bir dünyaya adım atın ve av peşinde sinsice dolanan tuhaf yaratıklarla karşılaşın.

Etkileyici oyun modlarını keşfedin
İki benzersiz oyun modunda egzotik yaratıklarla dolu vahşi ve simüle edilmiş bir dünyada rüya gibi bir yolculuğa çıkın.

Olağanüstü bir macera
Engelleri ve zorlu bulmacaları aşmak için ortamınızı şekillendirirken muhteşem, dinamik bir dünyayı ilk keşfeden siz olun. Olağanüstü bir maceraya atılın, büyüleyici yaratıklarla bağlantı kurun ve Another World ile From Dust'ın yaratıcısı Eric Chahi'nin hayal gücünden doğan Paper Beast'in gizemlerini çözün.

Etkileyici bir açık dünya
Etkileşimli ve canlı bir ekosistem oluştururken hayal gücünüzün size rehberlik etmesine izin verin. Gerçek zamanlı olarak simüle edilen bir ortamda araziyi şekillendirin, hava durumunu değiştirin ve fizik kurallarıyla oynayın. Yaratıklarla etkileşime geçin ve etraflarındaki değişimlere nasıl tepki verdiklerini izleyin. Belki de bazı yeni ve ilginç davranışlar keşfedeceksiniz.

 
Folded Edition duyuru fragmanı:

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (21 Eylül - 27 Eylül) 1 Saat önce Tekken 7 Satışları 6 Milyonu Aştı, Serinin Toplam Satışları 50 Milyon 3 Saat önce Tekken 7 DLC Karakteri Kunimitsu Duyuruldu 6 Saat önce Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı 6 Saat önce Monster Hunter Rise 43 Dakikalık Oynanış Videosu 7 Saat önce