Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Üçüncü Fragman

14.02.2020 12:21 Gazali Çetinkaya

 
Atlus, Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers'ın üçüncü ve son fragmanını yayınladı. Sophia ve Zenkichi Hasegawa karakerlerine odaklanıyor.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, Koei Tecmo stüdyosu Omega Force tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunu. Hikaye Persona 5 ve Persona 5 Royal'da yaşanan olaylardan aylar sonrasında geçiyor. Phantom Thieves of Hearts grubu yaz tatilne gitmeyi planlıyor ve ana karakterimiz bu tatil esnasında EMMA adlı gizemli bir uygulamaya erişim sağlıyor.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers 20 Şubat 2020'de Japonya'da PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkacak. Batı çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun demosu Japonya PlayStation Store ve Nintendo eShop'ta ulaşılabilir durumda. PlayStation 4'te Japon PSN hesabı açarak, Switch'te bölgenizi Japonya olarak değiştirerek demoyu indirip oynayabilirsiniz.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Platformlar: PS4 Geliştirici: Omega Force Dağıtıcısı: Atlus Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
The Suicide Squad Filminin Resmi Logosu Paylaşıldı 2 Saat önce Wintermoor Tactics Club 10 Eylül'de Konsollara Geliyor 2 Saat önce 9 Monkeys of Shaolin 16 Ekim'de Çıkacak 2 Saat önce Tenet İçin Tanıtım Videosu Paylaşıldı 2 Saat önce Wonder Woman 1984'ten Cheetah'nın Bulunduğu Kısa Bir Video Paylaşıldı 3 Saat önce