Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Üçüncü Fragman

14.02.2020 12:21 Gazali Çetinkaya

 
Atlus, Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers'ın üçüncü ve son fragmanını yayınladı. Sophia ve Zenkichi Hasegawa karakerlerine odaklanıyor.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, Koei Tecmo stüdyosu Omega Force tarafından geliştirilen bir aksiyon rol yapma oyunu. Hikaye Persona 5 ve Persona 5 Royal'da yaşanan olaylardan aylar sonrasında geçiyor. Phantom Thieves of Hearts grubu yaz tatilne gitmeyi planlıyor ve ana karakterimiz bu tatil esnasında EMMA adlı gizemli bir uygulamaya erişim sağlıyor.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers 20 Şubat 2020'de Japonya'da PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkacak. Batı çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyunun demosu Japonya PlayStation Store ve Nintendo eShop'ta ulaşılabilir durumda. PlayStation 4'te Japon PSN hesabı açarak, Switch'te bölgenizi Japonya olarak değiştirerek demoyu indirip oynayabilirsiniz.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Platformlar: PS4 Geliştirici: Omega Force Dağıtıcısı: Atlus Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 1 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 1 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 1 Saat önce Just Cause Serisinin Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Geliştirme Stüdyosu Kuruyor 2 Saat önce Bandai Namco ve Aardman Animations Yeni Bir Ortaklığa Gitti 2 Saat önce