Phantasy Star Online 2 Steam'e Geliyor

28.07.2020 21:02 Gazali Çetinkaya

 
Sega, oynaması ücretsiz online rol yapma oyunu Phantasy Star Online 2'nin cross-play ve cross-progress desteğiyle birlikte 5 Ağustos'ta Steam'e geleceğini duyurdu.

Phantasy Star Online 2: New Genesis de 2021'de çıktığında Steam'e gelecek.
 
Phantasy Star Online 2 şu anda Microsoft Store'da Xbox One ve PC'de Kuzey Amerika'da ulaşılabilir durumda. Steam sürümü ile birlikte oyun resmi olarak Türkiye'ye de geliyor.
 
Sega ile Valve, oyunun Steam çıkışı şerefine oyun içinde görev tamamlayarak kazanabileceğiniz çeşitli ödüller duyurdu.
 
Sadece oyuna giriş yaparak Half-Life'tan Headcrab hareketi, herhangi bir görevi Normal / Casual veya daha zorda tamamlayarak Team Fortress 2'den Pyro'nun gaz maskesi ve Half-Life: Alyx'ten Alyx saç stili, herhangi bir görevi Hard / Hardcore veya daha zorda iki kez tamamlayarak Portal 2 Wheatley ve silah paketi, herhangi bir görevi Very Hard veya daha zorda üç kez tamamlayarak Half-Life 2'ten HEV kostümü ve son olarak herhangi bir görevi Super Hard veya daha zorda dört kez kez tamamlayarak Half-Life: Alyx'ten Alyx karakterini elde edebileceksiniz. 
 
Steam ödülleri tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Phantasy Star Online 2 Platformlar: PC Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: RPG Çıkış Tarihi: 5 Ağustos 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Marvel's Avengers PlayStation Oyuncularını Daha da Fazla Özel İçerik Bekliyor 1 Saat önce PS5 Aksesuarlarına Bir de 360 Derece Göz Atın 2 Saat önce Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020'de Playoff Eşleşmeleri Belirlendi! 2 Saat önce Take-Two Mevcut Nesilden Başka Oyunlarını da Yeni Nesil Konsollara Getirmeyi Planlıyor 2 Saat önce Red Dead Online Güncellemesi Yeni Efsanevi Timsahlar ve Daha Fazlasını Getiriyor 04 Ağustos