Phasmophobia için Yeni Güncelleme Yayınlandı

19.06.2021 19:00 Mehmet Tandoğan

 
 
Phasmophobia'nın en son güncellemesi beta aşamasından çıktı ve artık yayında.
 
Phasmophobia güncellemesi iki yeni hayalet türünü, farklı zorlukları, Willow Street House haritasını, birçok değişikliği ve hata düzeltmelerini beraberinde getiriyor. Yeni hayaletler bir sonraki güncellemeye kadar 3 kat daha hızlı yumurtlama oranına sahip olacak.
 
Düzeltmeler arasında performans ayarlamaları ve yükleme sürelerinde iyileştirmeler yer alıyor, Ayrıca birkaç güvenli noktada meydana gelen hatalar düzeltildi. Ek olarak oyun ilk kez başlatıldığında çözünürlüğün bazen çok düşük ayarlanmasına neden olan bir hata da düzeltildi. 
 
Güncellemeler arasında sensörlerin diğer nesnelerin arkasındaki duvarlara yerleştirilebileceği ve termometrenin bazen yanlış oda için değerleri göstermesine neden olan bir hata düzeltildi.
 
Tam yama notlarına bakmak için buraya tıklayın. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Phasmophobia Platformlar: PC Geliştirici: Kinetic Games Dağıtıcısı: Kinetic Games Tür: Korku Çıkış Tarihi: 18 Eylül 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
A Memoir Blue PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch, PC ve iOS için Duyuruldu 6 Saat önce Neon White Oynanış Tanıtım Fragmanı 6 Saat önce The Artful Escape 9 Eylül'de Çıkış Yapacak 6 Saat önce Marvel’s Avengers - Black Panther: War for Wakanda 17 Ağustos'ta Çıkıyor 6 Saat önce SkateBIRD 16 Eylül'e Ertelendi 6 Saat önce