PlayStation 4 Yedi Yıl Önce Bugün Tanıtılmıştı

20.02.2020 21:26 Gazali Çetinkaya

 
Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 konsolunu yedi yıl önce bugün, 20 Şubat 2013'te, düzenlenen PlayStation Meeting etkinliğinde resmi olarak tanıtmıştı.

Konsolun tasarımı, net çıkış tarihi ve fiyatı bu etkinlikte açıklanmamış olsa da kontrolcü ve teknik özellikler dahil olmak üzere çok sayıda bilgi açıklanmıştı ve Killzone: Shadowfall, Knack, Driveclub, Deep Down, Infamous Second Son, Destiny, Diablo 3, Watch Dogs ve The Witness oyunları ve bazı teknoloji demoları gösterilmişti.
 
Sekizinci nesil video oyun konsollarının neredeyse sonuna gelmiş durumdayız. Önümüzde yeni nesil konsollar var fakat hala yeni nesil konsollar hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz.
 
Microsoft çıkış tarihi, fiyat ve teknik bilgileri henüz paylaşmamış olsa da en azından konsolu ve kontrolcüyü gösterdi. Sony hala sessizliğini korumaya devam ediyor. Umuyoruz ki yakın zamanda PlayStation Meeting tarzı bir etkinlik ile bu sessizliklerini bozarlar. 
 
PlayStation 5 ile ilgili yeni bilgileri hemen öğrenmek için buradan haber bültenine kayıt olabilirsiniz.
 
PlayStation Meeting 2013 etkinliğinin tekrarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
PlayStation 4 Platformlar: PS4 Geliştirici: Sony Computer Entertainment Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 29 Kasım 2013
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 9 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Mafia II: Definitive Edition Hayal Kırıklığına Uğrattı 16 Dk önce Media Molecule, Dreams VR Sürümünü Test Edecek Kişiler Arıyor 2 Saat önce Tenet'teki Uçak Kazası Sahnesi CGI Değilmiş 2 Saat önce Simon Pegg, The Mandalorian Dizisinde Oynamak İstediğini Açıkladı 3 Saat önce Paradise Lost Sinematik Fragman (PS5, Xbox Series X, PC) 4 Saat önce