PlayStation Studios'un Steam Sayfası Daha Fazla PC Portunun Sinyalini Veriyor

15.05.2021 17:30 Gazali Çetinkaya

 
Sony Interactive Entertainment yayıncılığı altındaki oyunlar için Steam Küratör sayfası açıldı ve daha fazla PlayStation oyununun PC'ye geleceğinin sinyalini veriyor.
 
PlayStation Studios Steam Küratör sayfasında 41 oyun listelenmiş ancak bunların birçoğu şu an gizli. Görünür olanlar Helldivers, Horizon Zero Dawn, Predator: Hunting Grounds ve Days Gone. Ayrıca Helldivers ile Predator: Hunting Grounds için 21 indirilebilir içerik yer alıyor. Oyun ve indirilebilir içerikler dahil toplam 25 ürün. Geri kalan 16 ise ileride gelecek oyun veya oyunlar ve indirilebilir içerikler olabilir.
 
Days Gone 18 Mayıs'ta PC için çıkış yapacak.
 
Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan Jim Ryan, Days Gone'dan sonra daha fazla birinci parti oyunun PC'ye geleceğini açıklamıştı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Steam Platformlar: PC Geliştirici: Steam Dağıtıcısı: Steam Tür: Platform Çıkış Tarihi: 12 Eylül 2003
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 60 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VALORANT Masters Berlin Turnuvasının Finali Bugün Gerçekleşecek! 19 Eylül Bonfire Peaks, Switch için İlk Bakış Videosu Yayınlandı 19 Eylül Castlevania: Grimoire of Souls, Apple Arcade 'e Özel Çıktı 19 Eylül Sega, Yeni Mobil RPG Oyunu için Tanıtım Fragmanı Yayınladı 19 Eylül Bubble Bobble 4 Friends: The Baron’s Workshop 30 Eylül'de PC'ye Geliyor 19 Eylül