Pokemon Rumble SP Akıllı Telefonlar için Duyuruldu

15.05.2019 13:16 Gazali Çetinkaya

 
The Pokemon Company, Pokemon Rumble SP'yi iOS ve Android cihazlar için duyurdu. Ambrella tarafından geliştirilen Pokemon Rumble SP oyun içi ödeme opsiyonuyla oynaması ücretsiz olarak yakında Japonya'da çıkacak. Batı çıkışı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Oyunun resmi websitesinden:
 

Hikaye:

Bir maceracı olarak bilinmeyen bir adada Pokemon araştırmak için yeni bir görev alıyorsunuz. Güçlü Pokemon, nadir Pokemon, hayal gibi Pokemon, ve efsanevi Pokemon—hatta dünyanın her yerinden Pokemon'un bu adada bulunabileceğine dair bir söylenti bile var. Bilinmeyen adayı Pokemon arkadaşlarınızla ve meraklı bir kafayla araştırın.
 
En Yeni Pokemon Aksiyon Oyunu
Sadece ekrana dokunun ve Pokemon heyecan verici çarpışma tabanlı savaşlarda savaşsın.

Keşfedilen Her Aşamada Farklı Pokemonlar Var
Favori Pokemonunuzu bulun.

Arka Arkaya Tonlarca Pokemon Ortaya Çıkacak
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
The Last of Us Part II Odaklı State of Play Sunumu 27 Mayıs'ta Düzenlenecek 1 Saat önce Heavy Rain ve Beyond: Two Souls Steam Sayfaları Açıldı 1 Saat önce Sherlock Holmes: Chapter One PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu 3 Saat önce PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunlarından Bir Tanesi Call of Duty: WWII 3 Saat önce Bugüne Kadar Toplamda 1.56 Milyardan Fazla Oyun Konsolu Satıldı 3 Saat önce