Pokemon Unite, Switch, iOS ve Android'e Geliyor: Çıkış Tarihleri Açıklandı

17.06.2021 17:11 Mehmet Tandoğan

 
 
The Pokemon Company ve TiMi Studio Group, Pokemon Unite'ın Temmuz'da Switch, Eylül'de ise iOS ve Android için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Geliştirici ekip Switch, iOS ve Android için platformlar arası oynama özelliğinin de geleceği onayladı. Oyuncular, cihazlar arasında ilerlemeyi senkronize etmek için Pokemon Trainer Club hesaplarını veya Nintendo Hesaplarını tüm platformlarda kullanabilecekler.
 
Oyun hakkında
 
Pokémon Unite, TiMi Studios tarafından geliştirilen ve Android, iOS ve Nintendo Switch için The Pokémon Company ile Tencent'in ortaklığı tarafından yayınlanan yeni, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası video oyunudur. Oyun 24 Haziran 2020'de Pokémon Presents sunumunda duyuruldu. 
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox Live Gold Ekim 2021 Ücretsiz Oyunları Açıklandı 28 Eylül Yurukill: The Calumniation Games için Yeni Fragman Yayınlandı 28 Eylül Marvel's Avengers, 30 Eylül'de Xbox Game Pass'e Geliyor 28 Eylül Pumpkin Jack 27 Ekim'de Yeni Nesil Konsollara Geliyor 28 Eylül Touken Ranbu Warriors, Switch Konsollarına Geliyor 28 Eylül