Prince of Persia: The Sands of Time Remake Bir Kez Daha Switch için Listelendi

25.12.2020 10:41 Gazali Çetinkaya

 
2003'te çıkan Prince of Persia: The Sands of Time'in yenilenmiş sürümü Switch'e de gelebilir.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake, Ubisoft'un online mağazasında Switch için listelendi ve hâlâ duruyor. Fiyatının $39.99 olduğu ve stokta bulunmadığı yazıyor.
 
Prince of Persia: The Sands of Time Remake duyurulmadan önce Guatemalalı perakendeci MAX'te PlayStation 4 ve Switch için listelenmişti. Resmi duyuru yapıldıktan sonra da Ubisoft Fransa twitter hesabı oyunun Switch'e geleceğini yazdı ve daha sonra kaldırdı. Ayrıca duyuru ile birlikte ön sipariş seçeneklerinde Switch versiyonu da kısa bir süreliğine yer aldı. 
 
Ubisoft'tan oyunun Switch versiyonuna dair henüz kesin bir açıklama yok.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake 18 Mart 2021'de PlayStation 4, Xbox One ve PC (Epic Games Store, Uplay) için çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series'te geriye uyumluluk aracılığıyla oynanabilecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Prince of Persia: The Sands of Time Remake Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 21 Ocak 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem Next İptal Edildi 26 Dk önce Hayatta Kalma Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu 1 Saat önce Bomb Rush Cyberfunk 2022'ye Ertelendi 2 Saat önce Returnal ‘Atropos’ Fragmanı 2 Saat önce Cyberpunk 2077 1.2 Yaması Ertelendi 3 Saat önce