Project Cars Geliştiricisi Video Oyun Konsolu Üzerinde Çalışıyor

03.01.2019 11:52 Gazali Çetinkaya

 
Project Cars ve Need for Speed: Shift oyunlarının arkasındaki stüdyo Slightly Mad Studios "Mad Box" adlı bir video oyun konsolu üzerinde çalışıyor. Stüdyonun CEO'su Ian Bell twitter üzerinden duyurdu.

"Mad Box nedir? Şimdiye kadar yapılmış en güçlü konsol... Kelimenin tam anlamıyla 'Mad/Çılgın'. 4K mı istiyorsun, 60 FPS'te VR mı istiyorsun? Oyunlarını bu konsol üzerinde geliştirmek için bedava bir motor mu istiyorsun? Hepsine sahipsin."
 
Variety ile bir röportaj gerçekleştiren Ian Bell konsol hakkında biraz daha bilgi verdi. Ian Bell tarafından belirtilene göre, Slightly Mad Studios çoğu büyük VR cihazlarını destekleyecek, 120 FPS'te oyun çalıştıracak ve şu anki çok hızlı PC'lerden iki yıl önde olacak güçlü bir konsol yapmak istiyor. Ian Bell ayrıca fiyatının yeni nesil konsollar ile rekabetçi olacağını ve çok sayıda yatırımcının daha şimdiden konsol ile ilgilendiğini belirtti. Her şey yolunda giderse üç yıl içinde satışa sunulması bekleniyor.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Project Cars 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Slightly Mad Studios Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Yarış Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 24 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games'in Taktiksel FPS Oyunu Project A PC için Duyuruldu 9 Dk önce League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 33 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce