Projection: First Light 29 Eylül'de PS4, Xbox One, Switch ve PC'ye Geliyor

13.08.2020 20:55 Gazali Çetinkaya

 
Ekim 2019'da Apple Arcade için çıkan bulmaca platform oyunu Projection: First Light konsollar ve Steam'e geliyor.

Yayıncı Blowfish Studios ve geliştiriciler Shadowplay Studios ile Sweaty Chair Studio, Projection: First Light PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam versiyonlarının 29 Eylül'de $17.99 / £15.99 fiyattan çıkış yapacağını duyurdu. Türkçe arayüz desteğine sahip olacak.
 
Demo sürüm Xbox Store ve Steam'de mevcut. 

Oyun hakkında:
 

Projection: First Light, mitolojik bir gölge kuklası dünyasında yaşayan bir kız olan Greta'nın maceralarını ve keşfettiği her bir kültürdeki efsanevi kahramanların yardımıyla yola çıktığı iç aydınlanma yolculuklarını ele almaktadır.

Atmosferik görseller ve gölge kuklası gösterilerinde kullanılan antik enstrümanlarla yapılmış spiritüel oyun müziklerinin eşlik ettiği Projection: First Light, oyuncuları Endonezya, Çin, Türkiye ve 19. yüzyıl İngiltere'sinde gerçekleşen ve gölge kuklaları tarihini kapsayan geniş bir yolculuğa çıkarıyor.

Yolculuğunun başlangıcında Greta, bir ışık kaynağını kontrol eder ve bunu istediği gibi kullanma yeteneğini öğrenir. Dünyevilik, saygı ve anlayış temalarının işlendiği Projection: First Light'ta gölgeler platformlara ve duvarlara dönüşür, diğer zarif ve yaratıcı çözümler bulmacalara ışık tutar ve düşmanlar dağıtılabilir. 

 
Konsollar ve PC versiyonu çıkış tarihi duyuru fragmanı:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Projection: First Light Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Shadowplay Studios, Sweaty Chair Studio Dağıtıcısı: Blowfish Studios Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: 29 Eylül 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 12 Dk önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 1 Saat önce Slay the Spire Şubat'ta Android'e Geliyor 10 Saat önce Yeni Nesil Pinball FX Duyuruldu 27 Ocak Terminator: Resistance Enhanced 30 Nisan'a Ertelendi 27 Ocak