Psikolojik Gerilim Oyunu Recall: Empty Wishes, PC için Çıkıyor

05.08.2022 16:10 Umut Tandoğan

 
 
DANGEN Entertainment, Recall: Empty Wishes'i 2023'ün ortalarına doğru Steam üzerinden PC'ye yayınlayacağını duyurdu. 
 
Oyun, Tayvan'da geçen ve Tayvanlı geliştirici Hook Puff Studio tarafından geliştirilen, hikaye odaklı bir psikolojik gerilim oyunudur. Ek olarak İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince dil seçeneklerini destekleyecektir.
 
Ayrıca 6-7 Ağustos tarihleri ??arasında Japonya'nın Kyoto kentinde düzenlenecek olan BitSummit X-Roads süresince Steam üzerinden oynanabilecek bir demo mevcut. Demo, oyunun ilk iki bölümünü içeriyor. 
 
Oyun Açıklaması
 
Tommy kaybolduğundan beri kız kardeşi Yonny onu arıyor. Bir gün, kendisini ve arkadaşını geçmiş hatıralardan oluşan bir dünyaya bağlayan, başkalarının özel düşüncelerini araştırmalarına ve Tommy'nin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmalarına olanak tanıyan bir oyuncak telefon bulur.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Embark Studios'un Geliştirdiği ARC Raiders Oyunu 2023'e Ertelendi 31 Dk önce Splatoon 3 Canlı Yayın Etkinliği 10 Ağustos'ta Yapılacak 1 Saat önce Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 5 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 5 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 6 Saat önce