Pumpkin Jack 27 Ekim'de Yeni Nesil Konsollara Geliyor

28.09.2021 17:40 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Headup ve geliştirici Nicolas Meyssonnier, PlayStation 5 ve Xbox Series için Pumpkin Jack New-Gen Edition'ı 27 Ekim'de yayınlayacağını duyurdu.
 
Pumpkin Jack'in PlayStation 4 veya Xbox One sürümüne sahip olan kullanıcılar, PlayStation 5 veya Xbox Series sürümüne ücretsiz yükseltme alacak.
 
Pumpkin Jack, Efsanevi Kabak Lordu Jack'i konu alan bir 3D platform oyunudur. Bu epik maceranın derinliklerine dalın ve kötülüğün iyiliğini yok etmesine yardımcı olun.

- Renkli Çizgi Film Ayarı: Her biri farklı, renkli ve kaliteli renk paletleriyle hazırlanan, çekici atmosfere sahip olan bölgelerde gezin.
- Hayatınız İçin Savaşın: Her köşede bulunan düşmanlarla savaşmak için kombo saldırılarda, gerçek zamanlı savaşlarda hayatta kalmada ve düşmanlarınızdan kaçmada ustalaşın. Oyuncular silahların kilidini açmalı silah seçimini bilgece yapmalıdır.
- Kafanı Kaybetme: Yer çekimi ve refleks gibi fiziksel bulmacaları çözün.
- Yanında Savaşabilmesi İçin Kendine Arkadaşlar Bul: Bu macerasında Jack'e yardım etmesi için kibirli bir baykuş ve uzun menzilli saldırılarda etkili olan bir karga bulunuyor. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1186640/Pumpkin_Jack/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Pumpkin Jack Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Nicolas Meyssonnier Dağıtıcısı: Headup Games Tür: Platform Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
EA, Seattle'da Yeni Stüdyo Açıyor 19 Ekim Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Sonunda Gelecek Oyunlar 19 Ekim 150.000 Dolar Ödül Havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon Heyecanı Sürüyor 19 Ekim Babylon’s Fall Kapalı Beta Özel Yayını 23 Ekim'de Yapılacak 19 Ekim