Puzzle Quest 3 Duyuruldu

21.01.2021 20:11 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Infinity Plus Two, Puzzle Quest 3'ü PC, iOS, Android ve daha sonra açıklanacak diğer platformlar için duyurdu.

2021'de oynaması ücretsiz olarak çıkacak.
 
İlk oyunu 2007 ve ikinci oyunu 2010'da çıkan Puzzle Quest serisi bulmaca oynanışıyla RPG'den esinlenen bir ilerleme ve hikayeyi birleştiriyor. Belirtilene göre Puzzle Quest 3 ile köklere dönüş yaşanacak ve derin RPG mekanikleriyle birlikte kahraman hikayesi anlatılacak. Orijinal Puzzle Quest'ten 500 yıl sonrasında geçecek üçüncü oyun 3D bir dünyada 1v1 savaşlar da içerecek.
 
505 Games, Infinity Plus Two'yu bu ayın başında satın almıştı. Puzzle Quest 3 505 Games bünyesinde piyasaya sunulacak ilk Puzzle Quest oyunu olacak ve serinin önceki iki oyununun aksine yeni oyun oynaması ücretsiz.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Puzzle Quest 3 Platformlar: PC Geliştirici: Infinity Plus Two Dağıtıcısı: 505 Games Tür: macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 1 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 2 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 2 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 6 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 6 Saat önce