Quantic Dream'in Artık Tüm Oyunları Multiplatform Olacak

12.08.2019 23:54 Gazali Çetinkaya

 
Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human geliştiricisi Quantic Dream'in bundan sonra çıkacak tüm oyunları multiplatform olacak yani aynı anda birden fazla platforma çıkacak.
 
DualShockers ile röportaj gerçekleştiren stüdyo yönetmeni David Cage "Quantic Dream artık herhangi bir platforma özel değil." dedi ve "Yani evet, spesifik özel bir anlaşma olmadığı sürece, tüm oyunlarımız çıkışı itibarıyla tüm platformlarda yayınlanacak." diye ekledi.
 
"PlayStation ile 12 yıl boyunca birlikte çalıştıktan sonra artık kendi başımıza bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini düşündük." diyen David Cage multiplatform oyunlar ile daha fazla oyuncuya ulaşabileceklerini belirtti.
 
2019'un başında Çinli internet şirketi ve video oyun yayıncısı NetEase Quantic Dream'den azınlık hissesi satın aldığını duyurmuş ve stüdyonun yeni nesle multiplatform oyunlar geliştireceğini açıklamıştı.

Bu duyurudan birkaç ay sonra da Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls oyunlarının PC'ye geleceği açıklandı. Heavy Rain ve Beyond: Two Souls çıktı. Detroit: Become Human'ın da bu sonbaharda çıkması planlanıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Detroit: Become Human Platformlar: PS4 Geliştirici: Quantic Dream Dağıtıcısı: Sony Computer Entertainment Tür: Adventure Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 18 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Beşiktaş Esports'ta Maaş Krizi 2 Saat önce StarLadder Major 2019 Ana Eleme Etabı 1. Gün Karşılaşmaları Tamamlandı! 5 Saat önce Star Wars: The Mandalorian Dizisinin Posteri Paylaşıldı 14 Saat önce Bir Başka Game of Thrones Oyuncusu Marvel Sinematik Evreni'ne Katılıyor 15 Saat önce Metro 2033 Filmi için Çalışmalara Yeniden Başlandı 15 Saat önce