RTX Remix'li Deus Ex Modu Artık İndirilebilir

02.04.2024 16:03 Mehmet Tandoğan

 
 
RTX Remix modları, eski oyunları günümüze uyarlamayı hedefleyerek birçok nostalji oyunu oynanabilir hale getiriyor. Şimdi ise mod geliştiricisi 'onnoj', Deus Ex için yeni bir mod yayınladı ve Path Tracing destekli mod ile beraber oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.
 
Deus Ex artık daha iyi görüntüye sahip
 
 
 
Echelon Renderer adındaki yeni mod, oyunculara daha üst seviye bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor ve çeşitli iyileştirmeleri içeriyor. Açıklanan detaylara göre oyunda daha iyi ışıklandırma yer alıyor ve titreme durumu en aza indiriliyor.
 
Yayınlanan yeni modun görüntülerini aşağıdan görebilirsiniz ve böylece nasıl bir yapıya sahip olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Bu tür sürümler, oyunların yeniden düzenlenmiş versiyonlarının nasıl olabileceğine dair çeşitli fikirler sunuyor. İlgilenenler modu buradan indirebilir ve kurulum talimatlarını izleyebilir.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Deus Ex: The Fall Platformlar: Mobil PC Geliştirici: Eidos Montreal Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: 25 Mart 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 1 Saat önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 2 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 5 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 7 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 9 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler