Red Dead Online: The Naturalist Güncellemesi Yayınlandı

28.07.2020 19:49 Gazali Çetinkaya

 
Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin çok oyunculu modu Red Dead Online için uzun zamandır beklenen güncellemeyi yayınladı.
 
PlayStation 4 ile PC'de 5 GB ve Xbox One'da 4.69 GB.
 
Güncelleme yeni Frontier Pursuit olarak The Naturalist'i oyuna ekliyor. The Naturalist'in önünde iki seçenek var. Efsanevi hayvanları korumak ve incelemekle görevli olan Harriet Davenport ile birlikte çalışarak yedi yeni efsanevi hayvanın izini sürüp onları sakinleştirerek kan örneği almaya çalışabilirsiniz. Ya da yeni efsanevi hayvanların postu için iyi para ödemeye ve onlarla benzersiz kıyafetler yapmaya hazır Gus MacMillan ile birlikte çalışabilirsiniz.
 
Güncelleme ayrıca The Naturalist için merhametli öldürme yeteneği, yeni gelişmiş kamera, iki yeni silah (fil tüfeği, gelişmiş ok), yeni bir at (Gypsy Cob), yeni kıyafet ve eşyalar, beş yeni dinamik etkinlik, yeni günlük challenge'lar, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri ile çok daha fazlasını getiriyor.
 
The Outlaw Pass 3, 40 altın külçeye alınabilir. Deneyim puanı arttırma, benzersiz silah özelleştirme parçaları, yeni bir köpek ve kamera filtreleri içeriyor ve 40 altın külçeyi geri veriyor.
 
Güncelleme ile ilgili tüm detaylara rockstargames.com üzerinden göz atabilirsiniz.

The Naturalist ve The Outlaw Pass 3 tanıtım videolarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Red Dead Redemption 2 Platformlar: PS4 XBOX ONE PC Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: 5 Kasım 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Kratos Fortnite'a Geliyor 02 Aralık Smash.gg, Microsoft Tarafından Satın Alındı! 02 Aralık Medal of Honor: Above and Beyond Multiplayer Fragmanı 02 Aralık Sunless Sea Geliştiricisi İki Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor 02 Aralık IEM Global Challenge 2020 Grupları Belli Oldu! 02 Aralık