Redfall ve Starfield, 2023'ün ilk Yarısına Ertelendi

12.05.2022 15:19 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici ve yayıncı Bethesda, Redfall ve Starfield'ın çıkışını erteledi. Ekip, iki oyunu da 2023'ün ilk yarısına ertelediğini duyurdu. Ayrıca yakında oynanış videolarının da yayınlanacağını açıkladı.
 
Bethesda erteleme haberini resmi Twitter hesabı üzerinde yayınlandı.
 
 
Starfield; The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4'ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios'un 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren. Oyun,  Xbox Series X|S ve PC'ye çıkış yapacak. Ayrıca ilk gün, Xbox Game Pass platformunda yer alacak.
 
Prey ve Dishonored'ın ödüllü ekibi Arkane Austin'den Redfall, iş birliğine dayalı bir birinci şahıs nişancı oyunu. Arkane'in özenle üretilen dünyalar ve yaratıcı oyun mekanikleri sevgisi üzerine mirasını devam ettiren Redfall, stüdyonun kendine özgü oynanışını işbirliğine dayalı aksiyon ve birinci şahıs türleriyle birleştiriyor. 
 
Redfall, Xbox Series X|S ve PC platformlarına özel olarak çıkacak. Bunun yanı sıra ilk gün Xbox Game Pass platformunda da yer alacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Starfield Platformlar: PC Geliştirici: Bethesda Softwork Dağıtıcısı: Bethesda Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 44 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı 2 Saat önce Korku Oyunu The Chant Sonbaharda Çıkış Yapacak 2 Saat önce Platform Oyunu MultiVersus için Sinematik Fragman Yayınlandı 5 Saat önce Yeni PlayStation Plus Kütüphanesine Dahil Olan Oyunlar Açıklandı 5 Saat önce Türkiye Oyun Sektörü Büyümeye Devam Ediyor 8 Saat önce