Relayer'ı PS4'ten PS5'e Yükseltmek Ücretsiz Olacak

20.07.2021 12:11 Mehmet Tandoğan

 
 
Kadokawa Games, çıkışı yaklaşmakta olan strateji JRPG oyunu Relayer hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Bu bilgilerden ilki PS4'ten PS5'e yükseltmenin ücretsiz olacağı şeklinde.
 
Dijital ve fiziksel sürümlerin yanı sıra her konsol için sınırlı olacak sürümler sunulacak (bunun yalnızca Japonya için mi yoksa dünya çapında mı olacağı henüz belli değil). 
 
Geliştiricilerin belirttiğine göre oyun Japonca ve İngilizce seslendirme ile İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Geleneksel Çince ve Kore dilini destekleyecek.
 
Ayrıca seslendirme sanatçısı Nanaka Suwa hakkında daha fazla bilgi öğreniyoruz. Suwa, Love Live'daki Kanan Matsuura rolüyle tanınıyor. Kendisinin tanıtıldığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
Yeni yayınlanan videoya ulaşmak için buraya tıklayın. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Relayer Platformlar: PS4 Geliştirici: Kadokawa Corporation Dağıtıcısı: Kadokawa Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak