Remedy Entertainment Beş Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor

06.03.2021 09:15 Gazali Çetinkaya

 
Max Payne, Alan Wake, Quantum Break ve Control'ün arkasındaki stüdyo Remedy Entertainment'ta dört farklı ekip beş yeni oyun üzerinde çalışıyor.

Bunlar Epic Games tarafından fonlanan iki oyun, Control ekibinin yeni oyunu, Vanguard kod adlı oynaması ücretsiz canlı servis co-op multiplayer oyun ve Crossfire X'in tek oyunculu tarafı.

GamesIndustry.biz'e konuşan Remedy Entertainment CEO'su Tero Virtala, Epic Games tarafından fonlanan oyunların paylaşımlı dünyada geçeceğini doğruladı. Yani iki oyun da aynı evrende geçecek. Bu oyunlardan biri AAA, diğeri daha küçük bir oyun olacak.
 
"Tek bir hikaye yaratmaya odaklandığımızda, bu dünyaların arka planını oluşturmak için yaptığımız tüm o sıkı çalışmalardan yeteri kadar yararlandığımızı sanmıyorum. Control ile birlikte oyunculara o dünyada daha fazla zaman geçirmeleri ve o dünyayı keşfetmeleri için daha fazla neden verme konusunda ilk adımı attık ve başarılı da oldu."
 
Tero Virtala, Epic Games ile çalıştıkları projede, oyuncuların oyunun dünyasında daha fazla zaman geçirmelerini ve oyunun dünyasını keşfetmek için oyunculara daha fazla imkan sunmak istediklerini belirtti.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Control Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Remedy Dağıtıcısı: 505 Games Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 14 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs