Remothered: Broken Porcelain'nin Çıkış Tarihi Açıklandı ve Fragman Paylaşıldı.

20.08.2019 00:31 Özgür Eroğlu

 
Daha öncesinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için duyurulan Remothered: Going Porcelain'in ismi değiştirildi ve Remothered: Broken Porcelain oldu.
 
Remothered: Tormented Fathers'ın devamı niteliğindeki Remothered: Broken Porcelain'nin çıkış tarihi açıklandı ve bir fragman paylaşıldı. Yayıncılığını Modus Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Darril Arts ve Stormind Games'in yaptığı Remothered: Broken Porcelain; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için 2020 yılında piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Buraya tıklayarak da Steam sayfasına gidebilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Ashmann Inn'e gömülen gerçekler kolayca keşfedilemeyecek. Birçok gizemi, zaman içinde hapsolmuş güçlü avcıların ve duvarların sınırlarıyla iç içe geçiyor ve korunuyor. Stratejik ve becerikli bir yaklaşımda bulunmanız gereken bu unutulmaz macerada, hayatta kalmak için hızlı tepki vermekten daha fazlasına ihtiyacınız olacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Remothered: Broken Porcelain Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Darril Arts Dağıtıcısı: Modus Games Tür: Korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 14 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 32 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce