Republique'in PC Sürümü Baştan Geliştirilerek Çıkıyor

05.02.2015 23:37 Samet Konuksal


    Daha önce önemli projelerde yer almış isimlerin bir araya gelerek kurduğu Camouflaj'ın ilk yapımı Republique PC ve mobil platformlar için duyurulmuştu. Mobil çıkışını yapan fakat PC'den haber alınamayan oyunun bu sürümüyle ilgili yeni açıklamalar yapıldı.
 
    Belirtilenlere göre Republique'in PC sürümü, daha gelişmiş grafikler adına baştan geliştirildiği için bu kadar gecikmeyle sunulacak. Unity 5 kullanılarak yapılan oyun, Republique Remastered adıyla 26 Şubat'ta PC için çıkacak. Oyunun PC çıkışı, mobil için çıkan üç bölümle beraber yapılacak. Republique'in planlanan 4. ve 5. bölümleri de mobil sürümlerle eş zamanlı olarak PC'ye gelecek.
 
Oyunun yeni hâlinden karşılaştırma görüntülerine ve normal görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.
 

Yeni Ekran Görüntüleri
İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Republique Platformlar: PC Mobil Geliştirici: Camouflaj Dağıtıcısı: Camouflaj Tür: Action Çıkış Tarihi: 27 Şubat 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sony, Görüntüleri Otomatik Olarak Telefonunuza Yükleyen Bir PS5 Özelliğini Test Ediyor 2 Saat önce Shadow of the Tomb Raider için Yeni Güncelleme Yayınlandı 3 Saat önce Monster Hunter: World Satışları 20 Milyona Ulaştı 3 Saat önce Super Smash Bros. Ultimate için 13.0.0 Güncellemesi Yayınlandı 3 Saat önce Hot Wheels Unleashed'in Yeni Yarış Sezonu Duyuruldu 3 Saat önce