Resident Evil 4 Remake - Separate Ways DLC'sinden Oynanış Görüntüleri Paylaşıldı!

18.09.2023 18:21 Mehmet Tandoğan

 
 
Capcom tarafından oyunculara sunulacak Resident Evil 4 Remake için yeni ek paket geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Separate Ways adlı bu DLC'den şimdi ise bazı oynanış görüntüleri bizlere sunuldu. Görüntüler VGC Youtube sayfasında yayınlandı. Aşağıda görebilirsiniz.
 
DLC oyunculara üst düzey bir deneyim sunmak istiyor 
 
 
 
Yayınlanan yeni oynanış görüntüleri içerisinde en iyi kısımlar bir araya getirildi ve bizler için derlendi. Dikkat çekici sahnelerin de yer aldığı oynanış içeriğinde Ada Wong karakterinin ön planda olduğunu ve bu karakterin neler yapabildiğini görebiliyoruz. Ada karakterine odaklanan DLC içeriği ise 21 Eylül'de oyunculara sunulmaya hazırlanıyor.
 
İlk GameCube sürümünde yer almayan ancak daha sonra oyunun diğer sürümlerine dahil edilen Separate Ways paketi belirttiğimiz gibi Ada Wong karakterini bizlere sunuyor ve Resident Evil 4'teki olaylara yeni bir bakış açısı getiriyor. 
 
Bu yeni sürümün ortaya çıkan görüntülerinde Ada'nın, Amber adlı gizemli bir eşyayı geri almasını isteyen Wesker'la tartıştığı görülüyor. Ayrıca Ada'nın düşmanları kendisine doğru çekmek için özel kancalı silahını nasıl kullandığı da bizlere aktarılıyor.
 
İşte video
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Resident Evil 4 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 2 Mayıs 2007
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler