Resident Evil 4 VR Çift Silah Kullanımı İçerecek

22.04.2021 14:21 Gazali Çetinkaya

 
Resident Evil 4'ün sanal gerçeklik versiyonu Oculus Quest 2'ye özel olarak geliştiriliyor.
 
Capcom, Oculus Studios ve Armature Studio bugün düzenledikleri sunumda Resident Evil 4 VR'dan yeni detaylar ve oynanış fragmanı paylaştı.
 
Resident Evil 4 VR birinci şahıs perspektifine geçiş yapıyor. Ana karakterimiz Leon S. Kennedy her bir elinde farklı bir silah tutup kullanabilecek ve silah değiştirme oyun içinden yapılacak. Tüm silahlar ve eşyalar fiziksel objeler haline getirildi ve inceleyip etkileşimde bulunmak mümkün. Karakteri ilerletmek analog veya ışınlanma yoluyla yapılabilecek. 
 
Oyun 4500'den fazla güncellenmiş doku, elden geçirilmiş geometri ve düşman davranışı, yüksek kare hızı ve konumsal ses sunacak. 
 
Bu yıl içinde çıkış yapacak.
 
Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Resident Evil 4 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Action Çıkış Tarihi: 2 Mayıs 2007
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Steam Yaz indirimleri Başladı: 8 Temmuz'a Kadar Devam Edecek 6 Saat önce Kerbal Space Program Enhanced Edition PS5 ve Xbox Series'e Geliyor 24 Haziran Human: Fall Flat Artık PS5 için Mevcut 24 Haziran Crash Drive 3 Tüm Platformlar için Duyuruldu 24 Haziran Batora: Lost Haven 2022 Yılında Çıkış Yapacak 24 Haziran