Respawn, Apex Legends'taki Hilecilerle Alakalı Yeni Planlarını Paylaştı

15.07.2019 08:49 Nursema Emre

 
Online oyunlarda özellikle de free-to-play olan çevrimiçi oyunlardaki hile sorununa son zamanlarda geliştirici firmalar savaş açmış gibi gözüküyor.
 
Şimdi ise Respawn ana amaçlarının hilecilerden kurtulmak olduğunu dile getirdi. Nitekim, Apex Legends piyasaya sürüldüğünden bu yana hileciler oyun için en büyük problemlerden birisiydi.
 
Bundan önce firma, bu zamana kadar 16.000 hileciyi oyundan uzaklaştırdığını açıklamıştı. Ayrıca Respawn, hilecilerle kesin olarak başa çıkmak için bu tür oyuncuların aygıt kimliklerini banlamıştı. Buna rağmen Apex hileciliğin tamamen önüne geçemedi. Şimdi ise firmanın yeni planları var.
 
Respawn'daki geliştiriciler, Reddit'te bir liste hazırladı. Bu planlardan birkaçı "hilecileri algılayan ve otomatik olarak yasaklayan bir model oluşturmak için makine öğrenimini kullanma", "yeni hilelere uygun yeni çalışmalar" olarak geçiyor.
 
Respawn'ın Reddit'te paylaştığı listenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Espor Gündemi: 24 1 Dk önce ESL Pro Lig Sezon 10 Şampiyonu Mousesports Oldu! 08 Aralık Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (9 - 13 Aralık) 08 Aralık The Witcher Dizisinin 2 Şarkısı Paylaşıldı 08 Aralık Tekken 7 DLC Karakterleri Ganryu ve Fahkumram Duyuruldu 08 Aralık