Respawn, Apex Legends'taki Hilecilerle Alakalı Yeni Planlarını Paylaştı

15.07.2019 08:49 Nursema Emre

 
Online oyunlarda özellikle de free-to-play olan çevrimiçi oyunlardaki hile sorununa son zamanlarda geliştirici firmalar savaş açmış gibi gözüküyor.
 
Şimdi ise Respawn ana amaçlarının hilecilerden kurtulmak olduğunu dile getirdi. Nitekim, Apex Legends piyasaya sürüldüğünden bu yana hileciler oyun için en büyük problemlerden birisiydi.
 
Bundan önce firma, bu zamana kadar 16.000 hileciyi oyundan uzaklaştırdığını açıklamıştı. Ayrıca Respawn, hilecilerle kesin olarak başa çıkmak için bu tür oyuncuların aygıt kimliklerini banlamıştı. Buna rağmen Apex hileciliğin tamamen önüne geçemedi. Şimdi ise firmanın yeni planları var.
 
Respawn'daki geliştiriciler, Reddit'te bir liste hazırladı. Bu planlardan birkaçı "hilecileri algılayan ve otomatik olarak yasaklayan bir model oluşturmak için makine öğrenimini kullanma", "yeni hilelere uygun yeni çalışmalar" olarak geçiyor.
 
Respawn'ın Reddit'te paylaştığı listenin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerik Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce