Respawn Entertainment Titanfall 3 Üzerinde Çalışmıyor

05.02.2019 10:35 Gazali Çetinkaya

 
Kasım 2017'de Electronic Arts'ın Respawn Entertainment'ı satın almasından sonra geliştirici ekip yeni bir Titanfall oyunu üzerinde çalıştığını açıklamıştı ve bu oyun herkes tarafından Titanfall 3 olarak yorumlanmıştı. Ancak öyle değilmiş.

Titanfall evreninde geçen oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends'ın dün duyurulmasından sonra Eurogamer'a konuşan yapımcı Drew McCoy Titanfall 3'ü geliştirmediklerini doğruladı.

"Dünya Titanfall 3'ü yaptığımızı düşünüyor ama yapmıyoruz – yaptığımız şey bu [Apex Legends]."

Kotaku'dan Jason Schreier ise stüdyonun sonbahar 2017'de Titanfall 3 üzerinde çalıştığını iddia etti. Belki de Apex Legends Titanfall 3'ün bir oyun modu olarak sunulacaktı daha sonra tek başına oynaması ücretsiz bir oyuna evrildi. Respawn Entertainment bu konu hakkında bir açıklama yapmadı.

Apex Legends şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC (Origin) üzerinde ulaşılabilir durumda.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Titanfall 2 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Respawn Entertainment Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: FPS Çıkış Tarihi: 28 Ekim 2016
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Wars Jedi: Fallen Order'ın Yeni Videosu BD-1'ın Nasıl Yaratıldığını Açıklıyor 16 Dk önce Death Stranding'in Resmi Çalma Listesi Yayınlandı 34 Dk önce MediEvil Remake İnceleme Puanları 1 Saat önce Fallout 76 için Paralı Üyelik Sistemi Duyuruldu 2 Saat önce Two Point Hospital Konsol Versiyonları 2020'nin İlk Yarısına Ertelendi 2 Saat önce