Retro FPS Oyunu Project Warlock Konsollara Geliyor

22.05.2020 17:16 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Crunching Koalas ve geliştirici Buckshot Software, retro FPS oyunu Project Warlock'un yakında konsollara geleceğini duyurdu.

PlayStation 4 - 9 Haziran
Switch - 11 Haziran
Xbox One - 12 Haziran
 
Oyun ilk olarak Aralık 2018'de PC için çıkmıştı.  
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Gizemli bir büyücü ol ve kötülüğü yok etmek için tehlikeli bir göreve atıl. Hızlı tempolu birinci şahıs nişancı oyunlarının altın günlerindeki gibi katliam yaratmak için parmağını tetiğe koy ve zamanda ve uzayda yolculuk et!
 
Donmuş Antarktika üssünden Mısır çöllerine, beş farklı ortamda geçen 60 büyük seviyeyi keşfet. Geçitleri açmak için anahtarlar bul, cephane ve altın dolu gizli zulalar ortaya çıkar ve yeni bölgelere erişim için asansör ve saklı düğmeler kullan.
 
Uçan iblislerden beş katlı robotlara, tonlarca düşman ile savaş; mermi ve roket fırtınasından kaçarken yeri ve duvarları düşmanlarının kanı ve parçalarıyla bula.
 
Güçlü bıçaklardan büyük tabancalara kadar, favori donanımını toplayıp geliştir ve 38 silah içeren geniş silah koleksiyonunda uzmanlaş. Maksimum hasar vermek için silahların gizli yönlerini öğren!
 
İstediğin şekilde kahramanını geliştir. Eşsiz karakterini yaratmak için oyun boyunca büyüler ile silahlar yükselt ve onların güçlerini daha zor modları fethetmek için kullan.


Konsol versiyonları duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Project Warlock Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Buckshot Software Dağıtıcısı: Crunching Koalas Tür: FPS Çıkış Tarihi: 22 Mayıs 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DreamHack Masters 2020 Bahar Turnuvasında Grup Aşaması Tamamlandı 2 Saat önce Astralis Yeni Oyuncusu Duyurdu 3 Saat önce Riot Games, Twitch Rivals Aracılığıyla Düzenlenecek İlk Profesyonel Valorant Turnuvasını Duyurdu 4 Saat önce 2020 Sezon Ortası Kupası'nın Şampiyonu Top Esports Oldu! 7 Saat önce Haftanın Öne Çıkan Haberleri (25 Mayıs - 31 Mayıs) 12 Saat önce