Riot Games 1 Hafta Tatile Çıkıyor

05.08.2020 09:49 Gazali Çetinkaya

 
Riot Games stüdyosunun tamamı 10 Ağustos haftasında şarj olmak, sıfırlanmak ve yenilenmek için 1 hafta tatile çıkıyor.

Bir sonraki haftada işlerin sıkışmasını önlemek için bazı yamalar ve çıkış tarihleri buna göre düzenlecek. League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra ve VALORANT özelindeki gelişmeler önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Riot Games tarafından belirtilene göre "Bu yıl, birçok farklı sebepten ötürü Riot için büyük bir yıl oldu. Riot Games adındaki çoğul ekinin hakkını sonunda vermek, belki de şirket adına bugüne kadarki en gurur duyduğumuz an oldu ama bunca yeni oyunla ilgilenmek gerçekten de titizlik istiyor. Bunun yanına COVID-19 salgını, evden çalışma ve dünyada olan biten diğer olayları da eklediğimizde, iş ve özel hayat dengesindeki parçaları birbirinden ayırmak biraz zor oldu."

"Oyun geliştiricileri olarak, işlerin sıkışmasının ve proje tabanlı teslim tarihlerinin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Kendimiz ve sizin için ekip olarak (aslında birçok farklı ekip) kendi sağlığımızı ön plana almamız gerektiğini biliyoruz. Bu sayede sizlere uzun vadede birçok yeni deneyim sunabileceğiz."

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Haftanın Öne Çıkan Haberleri (14 Eylül - 20 Eylül) 5 Saat önce The Invincible Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak 13 Saat önce Microsoft, Xbox Series'i Erken Ön Siparişe Açan Perakendecileri Cezalandıracak 19 Eylül Sony, PS5 Ön Sipariş Kaosu için Özür Diledi 19 Eylül GeT_RiGhT ve Xizt Yedeğe Alındı 19 Eylül