Rockstar, GTA VI Sızıntıları Kabul Etti: Hayal Kırıklığına Uğradık!

20.09.2022 15:00 Mehmet Tandoğan

 
 
Rockstar Games, Twitter'da yayınladığın bir mesajda Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu Grand Theft Auto VI oyunu için hafta sonu meydana gelen sızıntının gerçek olduğunu kabul etti. Rockstar, Grand Theft Auto VI ile ilgili ayrıntıların internete sızdırılmasından dolayı son derece hayal kırıklığına uğradıklarını belirtti. Bunun yanı sıra sızıntının oyunda herhangi bir gecikmeye neden olmayacağını bildirdi.
 
Rockstar ek olarak şunları bildirdi: "Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek. Siz oyuncularımıza üst düzey bir deneyim sunmaya her zamanki gibi kararlıyız. Bu oyun gerçekten beklentilerinizi aşacak. Yakında oyun hakkında daha fazla bilgi yayınlayacağız. Oyun istediğimiz duruma geldiğinde düzgün bir şekilde tanıtımını yapacağız. Bu süreçte devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz."
 
Geçtiğimiz günlerde ilk olarak teapotuberhacker adlı bir forum kullanıcısı tarafından ortaya çıkarılan sızıntılara göre GTA VI için 90'dan fazla oyun videosu bulunuyor. Bu sızıntı içerisinde oyun içi görüntüler, prototip aşamaları, kaynak kodları ve daha fazlası yer alıyor. Sızıntı yapan kişi, videoların Slack aracılığıyla indirildiğini belirtiyor. 
 
Tabi bu videolar ve içerikler telif nedeniyle kaldırılmaya başlandı. 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto VI Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 25 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim