Rockstar, Grand Theft Auto VI MoCap Çalışmalarına Başla(ma)mış [Güncelleme]

27.07.2017 11:06 Gazali Çetinkaya

 
   [Güncelleme] Haber Tim Neff tarafından yalanlandı. Detaylar için. 
 
   [Orijinal Haber] Görünüşe göre, Rockstar Games Grand Theft Auto VI motion capture (hareket yakalama) çalışmalarına başlamış. 
 
   Aktör Tim Neff'in özgeçmişine göre, Rockstar Games hem Grand Theft Auto VI hem de 2018 ilkbaharda çıkacak olan Red Dead Redemption 2 için Tim Neff ile birlikte motion capture (hareket yakalama) sahneleri üzerinde çalışmış. 
 
   Serinin en son oyunu Grand Theft Auto V ilk olarak Eylül 2013'te PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkışını gerçekleştirmişti. Ardından Kasım 2014'te PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri ve onun ardından Nisan 2015'te PC sürümü gelmişti. Rockstar Games, Grand Theft Auto Online'ı halen güncellemeye devam ediyor.
 
   NeoGAF

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Grand Theft Auto VI Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Rockstar North Dağıtıcısı: Rockstar Games Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 16 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 1 Saat önce Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 1 Saat önce Çok oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 1 Saat önce Warhammer 40,000: Mechanicus 2020'nin İlk Çeyreğinde PS4, Xbox One ve Switch'e Geliyor 2 Saat önce Strateji Oyunu Knights of Honor II: Sovereign Duyuruldu 2 Saat önce