Rogue Company Oyunundan Dr. Disrespect Kozmetikleri Kaldırıldı

08.07.2024 22:40 Mehmet Tandoğan

 
 
Oynaması ücretsiz nişancı aksiyon oyunu Rogue Company'de yeni gelişmeler yaşanıyor. Yayıncılığını Hi-Rez Studios ve geliştiriciliğini ise First Watch Games ekibinin üstlendiği üçüncü şahıs kamera bakış açısına sahip yapımdan tüm Dr. Disrespect içeriği kaldırılıyor.
 
Rogue Company sponsorluklarını durdurma kararı aldı
 
 
 
Yakın zamanda bildiğiniz üzere yayıncı Dr. Disrespect skandal bir olayla karşımıza çıktı. Bu olayın patlak vermesi ile birlikte birçok firma sponsorluklarını iptal etti. Reşit olmayan bir çocukla uygunsuz bir şekilde konuştuğu belirtilen Dr. Disrespect kozmetikleri şimdi ise Rogue Company oyunundan kaldırıldı.
 
Kozmetiklerin kaldırılmasıyla beraber bu durumdan etkilenen oyunculara oyun içi para birimi teklif edilecek. Dolayısıyla oyuncular herhangi bir şekilde zarara uğramayacak.
 
Dr. Disrespect, Haziran 2020'de beklenmedik bir şekilde Twitch platformundan banlandı. Twitch, gerçek adı Beahm olan yayıncının yasaklanma nedenini hiçbir zaman kullanıcılarla paylaşmadı. Ancak şimdi tüm detaylar ortaya çıktı ve çeşitli itiraflarda bulundu. 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Xbox 360 Çevrimiçi Mağazası Kapatılıyor: Bir Devrin Sonu 12 Temmuz Xbox Game Pass Fiyatları Önümüzdeki Süreçte Daha da Artacak 12 Temmuz Cyberpunk 2077 İçin Taksi Şoförü Olabileceğiniz Yeni Mod Yayınlandı 12 Temmuz Concord'un Erken Açık Betası Playstation Plus Üyelerine Açıldı 12 Temmuz Terraria'nın 59 Milyon Sattığı Açıklandı! 12 Temmuz
Forumdan Konular
DH'den Haberler