Rol Yapma Oyunu Tower of Fantasy için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

05.08.2022 16:59 Mehmet Tandoğan

 
 
Level Infinite ve Hotta Studio, açık dünya rol yapma aksiyon macera oyunu Tower of Fantasy için yeni oynanış fragmanı yayınladı. Oyun, 9 Ağustos'ta ön yüklemeye açılacak, 11 Ağustos'ta ise dünya çapında çıkış yapacak. Tower of Fantasy, canlı bir dünyaya sahip anime temasını yansıtan bir açık dünya rol yapma oyunu. 
 
Oyunun açıklaması şu şekilde:
 
İnsanlık çöküyor. Ölmekte olan dünyadan kaçıp uzak Aida gezegenine yerleşilmesinden bu yana yüzlerce yıl geçti. Oyuncular bu oyunda heyecan verici savaşları ve heyecan verici açık dünya keşiflerini deneyimleyebilecek ve anime temalı bu yapım ile kıyamet sonrası bir dünyaya adım atabilecek. Tower of Fantasy'de karakter gelişimi, sürükleyici görevler ve heyecan verici dövüşler yer alacak. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/2064650/Tower_of_Fantasy/
 
Yayınlanan oynanış fragmanı
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 3 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 3 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 4 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 5 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 5 Saat önce