SEGA, Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı Oyunu HYENAS'ı Duyurdu

23.06.2022 11:21 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Creative Assembly, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam, Epic Games Store) için bilim kurgu temalı çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu HYENAS'ı duyurdu. Oyun, 2023'te çıkış yapacak. Şu anda  PC platformunda alfa testi için kayıtlar mevcut.
 
Yönetici yapımcı David Nicholson bir basın açıklamasında oyun hakkında şunları söyledi: “Elimizde ilginç bir modern nişancı oyununu olduğunun farkındayız. Sektördeki en büyük oyunları da göz önüne alarak oyuncuların ne istediğini önceden bilmemiz gerekiyor. Eğer siz de hazırsanız, sizi kısa bir gezintiye çıkarmak istiyoruz. Bu nedenle halka açık Alfa testinin ilkini başlatıyoruz." 
 
Yeni bir çok oyunculu bilim-kurgu birinci şahıs nişancı oyunu HYENAS'a katıl. Mars milyarderlerinden ve rakip çetelerden paha biçilmez popüler kültür ganimetlerini çalmak için ekibini topla.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1989910/HYENAS/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 7 Dk önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 21 Dk önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz