S.T.A.L.K.E.R. 2'nin Geliştirme Süreci Sorunsuz İlerliyor

17.01.2021 17:46 Gazali Çetinkaya

 
GSC Game World'ten Zachar Bocharow, Xbox blogu üzerinden paylaştığı geliştirici güncellemesinde, S.T.A.L.K.E.R. 2 geliştirme sürecinin sorunsuz bir şekilde ilerlediğini açıkladı.

Xbox Series X ile S için RTX ve Xbox Series X için 4K çözünürlük desteği doğrulandı.

Zachar Bocharow ayrıca geçtiğimiz ayın sonunda yayınlanan oynanış teaser fragmanından bazı detaylar paylaştı.
 
Oyundaki yeni ana karakterin takma adı Skif ve Skif'in eylemleri Zone tarihinde yeni ve büyük bir bölümü şekillendirecek. Fragmanın geçtiği yerin Pripyat çevresindeki ilkokulu olduğu doğrulandı ve dışarıdan gelen gürültünün Zone'un merkezindeki enerji patlamalarından kaynaklandığı belirtildi. Emisyon meydana geldiğinde saklanıp bitene kadar beklemeniz gerekecek yoksa ölümcül sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.
 
Fragmandaki gitar melodisi ise popüler Rus rock grubu Splean'in Life Line parçasından alınmış.
 
S.T.A.L.K.E.R. 2 Xbox Series ve PC için geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz belli değil. Konsolda ilk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
S.T.A.L.K.E.R. 2 Platformlar: PC PS3 XBOX 360 Geliştirici: GSC Game World Dağıtıcısı: GSC Game World Tür: FPS Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 19 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Anthem Next İptal Edildi 1 Saat önce Hayatta Kalma Korku Oyunu Dark Moonlight PC için Duyuruldu 2 Saat önce Bomb Rush Cyberfunk 2022'ye Ertelendi 3 Saat önce Returnal ‘Atropos’ Fragmanı 3 Saat önce Cyberpunk 2077 1.2 Yaması Ertelendi 4 Saat önce