Salt and Sacrifice'ın PC Sürümü Epic Games Store'a Özel Olacak

18.10.2021 19:20 Mehmet Tandoğan

 
 
Ska Studios ve Devoured Studios, Salt and Sacrifice'ı PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürecek. PC sürümü yalnızca Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. Oyun, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Portekizce dil seçeneklerini destekleyecek.
 
Bir zamanlar huzur içinde olan bir krallık, dizginlenmemiş kaosun acımasız tecessüsleri olan ve yavaş yavaş krallığa sızan Büyücü dalgalarıyla kaosa sürüklenir. Ayıplanmaya mahkûm bir kuvvet olan Mimlenmiş Engizisyoncular (Marked Inquisitors), bir kez daha Büyünün varoluşsal tehdidine karşı durmak için seferber olur. Saklı kalmış bir sır, kadim bir imparatorluğu tamamen yıkımın eşiğine götürme tehlikesi arz ediyor. 
 
Mimlenmiş bir Engizisyoncu (Marked Inquisitor) olarak, diyarda dolaşan Büyücüleri takip ederek, avlayarak ve yok ederek batı sınırında yolculuk edeceksin.
 
Engizisyona bağlı olabilirsin ama yapacağın seçimler senin elinde. 
 
Epic Games Store sayfası
 
https://www.epicgames.com/store/tr/p/salt-and-sacrifice
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Salt and Sacrifice Platformlar: PC PS4 Geliştirici: SKA Studios Dağıtıcısı: Ska Studios Tür: macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak