Samurai Shodown Season Pass 3 Duyuruldu

01.08.2020 09:43 Gazali Çetinkaya

 
SNK, Samurai Shodown için Season Pass 3 üzerinde çalıştığını duyurdu.

Season Pass 3'ün hangi karakterleri içereceği açıklanmadı.

Samurai Shodown PlayStation 4, Xbox One, Switch, Epic Games Store ve Stadia üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Oyun hakkında: 
 

Samurai Shodown, 1993'te çıktığından beri dünya çapında başarıya ulaşmış, kılıç kullanılan bir dövüş oyunu serisi oldu. Serinin son oyununun çıkmasının üzerinden 10 yılı aşkın bir süre geçti. Samurai Shodown'ın yüksek kaliteli görseller ve oynanışla yepyeni bir oyun olarak geri dönme zamanı geldi! İlk oyunun bir yıl öncesinde geçen hikayesiyle, farklı geçmişlerden gelen savaşçılar ve katılımcılar, kaderlerine ulaşmak için savaşacak!
 
Mirasını sürdürüyor
Serinin başarısına katkıda bulunan oyun mekanikleri ve ortamı aslına sadık bir şekilde tekrar oluşturan yeni oyun, serinin tanınmasını sağlayan, kıyasıya ve neşeli geçen savaşları geri getirmeyi amaçlıyor. Hararetli ve destansı savaşlar geri geldi!
 
Görsel unsurlar geliştiriliyor
Seri, Unreal Engine 4'ün gücünü kullanılarak daha önce görülmemiş, yepyeni bir görsel deneyim sunacak detay seviyesine ulaşıyor!

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Samurai Shodown Platformlar: PS4 Geliştirici: SNK PlayMore Dağıtıcısı: SNK PlayMore Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PUBG Mobile Global Şampiyonası'nda 2. Hafta 2. Gün Karşılaşmaları Oynandı! 1 Saat önce Beşiktaş Esports, Valorant Takımını Duyurdu 1 Saat önce SYNTHETIK: Ultimate Switch, Xbox One ve PS4'e Geliyor 1 Saat önce Just Cause Serisinin Yaratıcısı Yeni Bir Oyun Geliştirme Stüdyosu Kuruyor 2 Saat önce Bandai Namco ve Aardman Animations Yeni Bir Ortaklığa Gitti 2 Saat önce