Samurai Shodown Ücretsiz DLC Karakteri Shizumaru Hisame 16 Eylül'de Dövüşe Katılıyor

11.09.2019 06:45 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Athlon Games ve geliştirici SNK, Samurai Shodown indirilebilir içerik karakteri Shizumaru Hisasme'nin 16 Eylül'de çıkış yapacağını duyurdu. Tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Daha önce duyurulduğu üzere ücretli indirilebilir içerik karakterleri Rimururu Ağustos'ta, Basara Ekim'de, Kazuki Kazama Kasım'da ve Wan-Fu Aralık'ta oyuna eklenecek. Ayrıca dört karakter içerecek Sezon 2 gelecek sene başlayacak ve bu karakterlerden ilki Mina Majikina.

Samurai Shodown şu anda PlayStation 4 (259,00 TL) ve Xbox One (170,00 TL) üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch ve PC versiyonlarının 2019'un dördüncü çeyreğinde çıkması planlanıyor.

Shizumaru Hisame için yayınlanan fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Samurai Shodown Platformlar: PS4 Geliştirici: SNK PlayMore Dağıtıcısı: SNK PlayMore Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Borderlands 3'ün Bloody Harvest Etkinliğinden Detaylar ve Görseller Paylaşıldı 7 Saat önce Fornite x Batman İş Birliği Onaylandı 20 Eylül Oyuncular FIFA 20'de "Avengers FC" Kurmaya Çalışıyorlar 20 Eylül Afterparty 29 Ekim'de PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak 20 Eylül Bir Hatadan Dolayı GTA 5'in Tek Kişilik Modu Online Olmadan Oynanmıyor 20 Eylül