Sekiro: Shadows Die Twice 10 Gün İçinde İki Milyondan Fazla Sattı

11.04.2019 20:48 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Activision ve geliştirici From Software, Sekiro: Shadows Die Twice'ın 10 gün içinde dünya genelinde tüm platformlar üzerinde toplamda iki milyondan fazla kopya satmayı başardığını duyurdu.

Çıkış gününde, Sekiro: Shadows Die Twice Twitch üzerinde en çok izlenen oyun oldu. Ayrıca ilk hafta içinde Twitch üzerinde toplamda 1.1 milyar dakika izlendi.

Activision Ürün Yönetimi ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Michelle Fonseca: "Sekiro: Shadows Die Twice, Activision'ın oyun portföyüne çok özel ve eşsiz bir şey getirdi. Tüm dünyadaki oyunculara yepyeni bir marka sunmaya yardımcı olmak için From Software ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir onur kaynağı. Hayranlar Sekiro: Shadows Die Twice'ı şimdiye kadar 2019'un en inanılmaz çıkış gerçekleştiren oyunlarından biri yaptı. Oyun PC dahil olmak üzere tüm platformlarda iyi bir performans sergiledi ve oyuncular ile eleştirmenlerden gelen destek bizi heyecanlandırıyor. Hayranların oyunu beğendiğini görmek sevindirici." 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sekiro: Shadows Die Twice Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: From Software Dağıtıcısı: Activision Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 29 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Rebel Galaxy Epic Games Store'da Ücretsiz 1 Saat önce Phoenix Point 19 Dakikalık Oynanış Videosu 1 Saat önce The Witcher 3'ün Switch Versiyonundan Ekran Görüntüleri 5 Saat önce NHL 20 Duyuruldu; 13 Eylül'de PS4 ve Xbox One için Çıkacak 5 Saat önce Devil May Cry 1 Switch için 25 Haziran'da Çıkacak 10 Saat önce