Shadow of the Tomb Raider'ın İlk DLC'si ‘The Forge’ 13 Kasım'da Çıkacak

07.10.2018 14:46 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Square Enix, Shadow of the Tomb Raider'ın yedi indirilebilir içeriğinden ilki The Forge'un 13 Kasım'da çıkış yapacağını duyurdu.

The Forge $29.99 fiyata sahip Season Pass'in içinde bulunuyor. Ana oyuna sahip kullanıcılar isterse bu indirilebilir içeriği $4.99 fiyattan da satın alabilecek.
 
Bu Yolculuğunda Lara Croft bir arkadaşının eski mirası hakkındaki ayrıntıları ortaya çıkarmaya ve alevlerin meydana getirdiği tehlikenin üstesinden gelmeye çalışacak. Ayrıca içerik hem tek kişilik hem de co-op olarak oynanabilecek yeni bir meydan okuma getirecek. Bunu tamamlayan oyuncular yetenek, kıyafet ve silah ile ödüllendirilecek.
 
Shadow of the Tomb Raider PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

The Forge ekran görüntüleri:
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shadow of the Tomb Raider Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Square Enix Dağıtıcısı: Square Enix Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: 14 Eylül 2018
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
ESL Pro Lig Sezon 9 Şampiyonu Liquid Oldu! 24 Haziran Hitman 2 New York Banka DLC'si Yarın Çıkıyor 24 Haziran Silver Chains 6 Ağustos'ta PC için, 2019'un Dördüncü Çeyreğinde Konsollar için Çıkacak 24 Haziran Blazing Chrome 11 Temmuz'da Çıkacak 24 Haziran Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (24 - 30 Haziran) 24 Haziran