Shatter Remastered Deluxe 2 Kasım'da Geliyor

28.09.2022 12:23 Mehmet Tandoğan

 
 
Geliştirici PikPok, Shatter Remastered Deluxe sürümünün 2 Kasım'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için 9,99 dolarlık bir fiyatla çıkış yapacağını duyurdu.
 
Remastered Deluxe sürümünün özellikleri
 
Shatter Remastered Deluxe, 4K çözünürlük ve 120fps, modern bir arayüz ve pek çok görsel geliştirmeyle geri dönüyor. Çokça beğenilen orijinal müziklerin 5.1 surround ses için remixlenmiş ve yeniden düzenlenmiş halini yeniden deneyimle. 
 
10 farklı dünyada yolculuk et ve muhteşem fizik efektleri, güçlendirmeler ve özel saldırılarıyla 10 eşsiz boss'la savaş. Yenilikçi "çek-üfle" mekaniğiyle oyun alanının kontrolünü ele geçir, oyunu istediğin gibi değiştir ve PARÇACIK FIRTINASI nihai becerisini güçle yükle. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1937230/Shatter_Remastered_Deluxe/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shatter Remastered Platformlar: Mobil Geliştirici: Netflix Dağıtıcısı: Netflix Tür: Bulmaca Platform Çıkış Tarihi: 23 Mart 2022
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Journey to Foundation Çıkış Tarihi Açıklandı 30 Eylül Eskiye Döneceğiniz Aksiyon Oyunları 30 Eylül Geçmişe Gideceğeniz Nostalji Nişancı Oyunları 2 30 Eylül Ödüllü BioShock Üçlemesi Steam'de 19 TL! 30 Eylül Dikkat Çeken Nostalji Spor Oyunları 2 30 Eylül
Forumdan Konular
DH'den Haberler