Shenmue III Ryo'nun Hikayesini Tamamlamayacak

14.06.2019 14:41 Gazali Çetinkaya

 
Shenmue III'ten sonra dördüncü oyunu da göreceğiz gibi duruyor zira Shenmue III ile Ryo Hazuki'nin hikayesi tamamlanmayacak.

USgamer ile bir röportaj gerçekleştiren serinin yaratıcısı ve proje yönetmeni Yu Suzuki, Shenmue III ile Ryo Hazuki'nin hikayesinin %40 oranında tamamlanacağını belirtti.

Yu Suzuki, Shenmue III'ün kesinlikle yarım bir oyun olmadığını tam bir Shenmue oyunu olduğunu da belirtti.

Yu Suzuki, 2017'nin sonlarında yaptığı bir başka röportajda da hikayeyi üçüncü oyun ile sonlandırmayı zorlamadıklarını ve eğer mümkünse serinin hikayesini dördüncü oyun ile devam ettirmeyi düşündüklerini söylemişti.

Shenmue III 19 Kasım'da PlayStation 4 ve PC için çıkacak. PlayStation Store'da standart sürüm 259,00 TL ve deluxe sürüm 319,00 TL; Epic Games Store'da standart sürüm 209,00 TL ve deluxe sürüm 269,00 TL.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shenmue 3 Platformlar: PC PS4 Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 8 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 30 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce