Shenmue III İçin Bağış Yapanlara Season Pass Hediye Edilmeyecek

11.07.2019 21:10 Nursema Emre

 
Son günlerde Shenmue 3 eksenli oldukça enteresan gelişmeler yaşamaya devam ediyoruz. Oyunun birden bire Epic Store'a özel olacağının açıklanması sonrasında, Kickstarter'da oyunun fonlanmasına yardımcı olan birçok oyuncu adeta küplere binmişti.
 
Bugün oyunun yapım ekibinden bir kara haber daha geldi. Buna göre oyunu Kickstarter'da fonlamış olan oyunculara herhangi bir şekilde Season Pass hediyesi verilmeyecek.
 
Season Pass tıpkı diğer oyuncular gibi Kickstarter'da oyuna destek vermiş olanlara da ayrıca satılacak.
 
Epic Games Store haberi sonrası tepkileri üzerine çeken yapımcı ekip bakalım bu gelişme sonrasında oyunculardan nasıl bir reaksiyon alacak.
 

 
Ryo Hazuki'yi kontol ettiğimiz Shenmue'de macera kaldığı yerden üçüncü oyun ile devam edecek. PC ve PS4 platfomlaına yayımlanacak olan Shenmue 3, Unreal 4 ile geliştiriliyor. İnteraktif hikaye anlatımını yeni bir seviyeye çıkarması beklenen Shenmue 3, 7. bölüm ile başlangıcı yapacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shenmue 3 Platformlar: PC PS4 Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games'in Taktiksel FPS Oyunu Project A PC için Duyuruldu 3 Dk önce League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 27 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce