Shenmue III İçin Bağış Yapanlara Season Pass Hediye Edilmeyecek

11.07.2019 21:10 Nursema Emre

 
Son günlerde Shenmue 3 eksenli oldukça enteresan gelişmeler yaşamaya devam ediyoruz. Oyunun birden bire Epic Store'a özel olacağının açıklanması sonrasında, Kickstarter'da oyunun fonlanmasına yardımcı olan birçok oyuncu adeta küplere binmişti.
 
Bugün oyunun yapım ekibinden bir kara haber daha geldi. Buna göre oyunu Kickstarter'da fonlamış olan oyunculara herhangi bir şekilde Season Pass hediyesi verilmeyecek.
 
Season Pass tıpkı diğer oyuncular gibi Kickstarter'da oyuna destek vermiş olanlara da ayrıca satılacak.
 
Epic Games Store haberi sonrası tepkileri üzerine çeken yapımcı ekip bakalım bu gelişme sonrasında oyunculardan nasıl bir reaksiyon alacak.
 

 
Ryo Hazuki'yi kontol ettiğimiz Shenmue'de macera kaldığı yerden üçüncü oyun ile devam edecek. PC ve PS4 platfomlaına yayımlanacak olan Shenmue 3, Unreal 4 ile geliştiriliyor. İnteraktif hikaye anlatımını yeni bir seviyeye çıkarması beklenen Shenmue 3, 7. bölüm ile başlangıcı yapacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shenmue 3 Platformlar: PC PS4 Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 8 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 4 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 26 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce