Shenmue III'ten İki Yeni Ekran Görüntüsü, Kapsamlı Fragman MAGIC 2019'da Yayınlanacak

07.02.2019 21:32 Gazali Çetinkaya

Geliştirici Ys Net, Shenmue III için iki yeni ekran görüntüsü paylaştı.
 
Ek olarak, etkinlik düzenleyicisi Cedric Biscay bugünkü MAGIC 2019 öncesi basın konferansı esnasında yaptığı duyuruda, 9 Mart tarihinde Monako'da düzenlenecek olan MAGIC 2019 etkinliğinde Shenmue III'e adanmış bir sunum yapılacağını ve bu sunumda Shenmue III için kapsamlı bir fragman yayınlanacağını açıkladı. Birkaç seçili katılımcı ayrıca özel olarak oynanış videosu görme şansı da yakalayacak ve ayrıca etkinlikte Magic Monaco 2019-özel Shenmue III satışı da yapılacak.
 
Shenmue III PlayStation 4 ve PC (Steam) için 27 Ağustos 2019'da çıkacak. Shenmue III'ten önce serideki önceki oyunları oynamak isteyeneler için ilk iki oyunun yenileniş sürümü Shenmue I & II şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.
 
Shenmue III için yayınlanan iki yeni ekran görüntüsüne aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Shenmue 3 Platformlar: PC PS4 Geliştirici: SEGA Dağıtıcısı: Sega Tür: Action RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor 11 Saat önce The Yakuza Remastered Collection PS4 için Duyuruldu 20 Ağustos PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 20 Ağustos Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 20 Ağustos Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 20 Ağustos