Sherlock Holmes: Chapter One için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

19.10.2021 20:45 Mehmet Tandoğan

 
 
Frogwares, Sherlock Holmes: Chapter One için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Sherlock olarak mirasını, bu açık dünyada verdiğin kararlar oluşturacak. Kandırma, şiddet ve çıkarımlar cephanendeki silahlardan birkaçı. Gizemli yoldaşın Jon ise bir diğeri.
 
İster sorunları çözmek için kaba kuvvet kullan, istersen de aklını kullanarak zaaflarını tespit ettiğin düşmanlarının bir adım önünde ol. Araştırmacı yeteneklerini güçlendirdikçe hangi durumun ne gerektirdiğine karar ver. Geçmişinle yüzleşerek kaderinde yazan efsaneye dönüşme zamanın geldi.
 
Öne çıkan özellikler
 
- İpuçların izini sür
- Kılık değiştir 
- Şüphelileri belirle
- Kanıtları topla, üzerinde düşün ve teoriler üret
- Doğru olduğuna inandığın yolda yürü
 
Sherlock Holmes: Chapter One, 16 Kasım'da PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden) için çıkış yapacak. Ardından PlayStation 4 ve Xbox One için daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1137300/Sherlock_Holmes_Chapter_One/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Sherlock Holmes Chapter One Platformlar: PC Geliştirici: Frogwares Dağıtıcısı: Frogwares Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! 02 Aralık Crimson Desert'ın Oynanış Videosu Sızdırıldı 02 Aralık DNF Duel - Grappler Fragmanı 02 Aralık Psikolojik Hayatta Kalma Oyunu Aftermath Duyuruldu 02 Aralık Solar Ash Çıkış Fragmanı 02 Aralık