Sherlock Holmes'un 3. Filmi Bohemian Rhapsody'nin Yönetmeni Tarafından Yönetilecek

11.07.2019 20:51 Nursema Emre

 
Robert Downey Jr. ve Jude Law'ın başrolde yer aldığı Sherlock Holmes'un üçüncü filmi 8 yıl aradan sonra nihayet yeni bir yönetmene sahip.

Variety adlı haber sitesinde ortaya çıkan rapora göre Warner Bros., Bohemian Rhapsody filminin yönetmeni Dexter Fletcher ile Sherlock Holmes 3 için çalışmaya başlamış.

Downey Jr. ise Marvel Sinematik Evreni'nden dünyaya dönerek yeniden Sherlock Holmes rolüne bürünmeye hazırlanıyor. Nitekim filmin bu kadar gecikmesinin başlıca sebebi Downey'in Iron Man rolünden başka işlere yer bulamamış olmasıydı. Bakalım üçüncü film de Bohemian Rhapsody kadar iyi olacak mı.
 
Bu yeni yönetmenle birlikte Sherlock Holmes'ün vizyon tarihinde herhangi bir değişiklik olmadı. Sherlock Holmes 3, 21 Aralık 2021'de seyirciyle buluşacak. 

İlgili İçerik Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tekken 7 Satışları Dört Milyonu Aştı 4 Dk önce Borderlands Game of the Year Enhanced Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz 26 Dk önce Sızdırılan Marvel's Avengers Oynanış Videosu Thor'u Gösteriyor 1 Saat önce Netflix Bir Gecede Tam 17 Milyar Dolar Kaybetti 2 Saat önce Sumo Digital ile 2K Yeni Projelerde Çalışmak için Ortaklıklarını Duyurdu 5 Saat önce