Sherlock Holmes'un 3. Filmi Bohemian Rhapsody'nin Yönetmeni Tarafından Yönetilecek

11.07.2019 20:51 Nursema Emre

 
Robert Downey Jr. ve Jude Law'ın başrolde yer aldığı Sherlock Holmes'un üçüncü filmi 8 yıl aradan sonra nihayet yeni bir yönetmene sahip.

Variety adlı haber sitesinde ortaya çıkan rapora göre Warner Bros., Bohemian Rhapsody filminin yönetmeni Dexter Fletcher ile Sherlock Holmes 3 için çalışmaya başlamış.

Downey Jr. ise Marvel Sinematik Evreni'nden dünyaya dönerek yeniden Sherlock Holmes rolüne bürünmeye hazırlanıyor. Nitekim filmin bu kadar gecikmesinin başlıca sebebi Downey'in Iron Man rolünden başka işlere yer bulamamış olmasıydı. Bakalım üçüncü film de Bohemian Rhapsody kadar iyi olacak mı.
 
Bu yeni yönetmenle birlikte Sherlock Holmes'ün vizyon tarihinde herhangi bir değişiklik olmadı. Sherlock Holmes 3, 21 Aralık 2021'de seyirciyle buluşacak. 

İlgili İçerik Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Riot Games'in Taktiksel FPS Oyunu Project A PC için Duyuruldu 3 Dk önce League of Legends: Wild Rift Mobil ve Konsol için Duyuruldu 27 Dk önce Wolfeinstein Serisi Steam'de İndirimde 5 Saat önce Disco Elysium PC için Çıktı 5 Saat önce GTA 5'teki Trevor'ı Oynayan Aktör, GTA 6'nın Çıkış Tarihi Hakkında Konuştu 6 Saat önce