Shoot 'em up Oyunu Asteroids: Recharged Duyuruldu

23.11.2021 23:04 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Atari ve geliştiriciler Adamvision Studios ve SneakyBox, shoot'em up oyunuAsteroids: Recharged'ı PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC (Steam, Epic Games Store) ve Atari VCS için duyurdu. Oyun, 14 Aralık'ta piyasaya sürülecek.
 
Orijinal uzay nişancı oyunu modern çağa ayak uyduruyor. Asteroids: Recharged, canlı görseller, yeni yetenekler ve ödüllü video oyunu bestecisi Megan McDuffee'den orijinal film müziklerini içeriyor. Asteroids modernize edilerek yeniden tasarlandı. 
 
Asteroids: Recharged, hem eski tarz hem de yeni özellikleriyle karşımıza çıkacak. 30 benzersiz seviye ile yerel ve küresel skor tablolarını bünyesinde barındıracak. Bunun yanı sıra yaylım ateşleri ve kalkan gibi birçok özelliğe sahip olacak.
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1700890/Asteroids_Recharged/
 
Duyuru fragmanı
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Songs of Glimmerwick Oyunu Duyuruldu 22 Ocak Stillfront, 6Waves'i Satın Aldı 22 Ocak Witchfire, 2022'nin 4 Çeyreğinde Erken Erişim Olarak Yayınlanacak 22 Ocak Playstation Konsollarına Çıkış Yapacak Korku Oyunu In Nightmare, PC için Derecelendirildi 22 Ocak Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Çıkış Fragmanı Yayınlandı 22 Ocak