Sıra Tabanlı RPG Oyunu Astria Ascending Konsollar ve PC için Duyuruldu

26.03.2021 22:35 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Dear Villagers ve Fransız geliştirici Artisan Studio, sıra tabanlı rol yapma oyunu Astria Ascending'i duyurdu.
 
Oyunun hikaye anlatımını Kazushige Nojima (Final Fantasy X, Final Fantasy VII Remake), müziklerini Hitoshi Sakimoto (Final Fantasy XII, Vagrant Story) ve sanat tasarımını CyDesignation (Akihiko Yoshida, Hideo Minaba) üstleniyor.
 
Kaosun ortaya çıktığı bir dünyada oyuncular dünyanın kaderinden sorumlu ve her biri kendine özgü hikayeye sahip sekiz yarı tanrının kontrolünü üstlenecek. Oyuncular iki boyutlu elle çizilmiş bir evrende beş farklı şehri ve 25 tane zindanı keşfederek sıra tabanlı taktiksel savaşlara girecek. Çeşitli yan görevler, shoot 'em up ve kart oyunu gibi mini oyunlar da içerecek. 50 saat civarında bir oynanış süresi vadediyor.
 
Astria Ascending 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkış yapacak ve ilk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak.
 
Duyuru fragmanı:
 
 
Oyunun yaratıcıları:
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan